HELEN DORON Early English                    

Helen Doron Early English - Angličtina pro děti od 3 měsíců do 14 let. 

Kurzy Helen Doron Early English jsou vytvářeny podle jedinečné a přirozené metody, jak se naučit anglický jazyk nezávisle na mateřském jazyce Vašeho dítěte. Tato metoda byla vyvinuta britskou lingvistkou Helen Doron. Podle jejího konceptu se již od roku 1985 učí tisíce batolat a malých dětí na celém světě.

ABY UČENÍ NEBYLO MUČENÍ

 

Kurzy Angličtiny pro děti jsou založeny na stejném principu, na jakém se děti učí svůj rodný jazyk. Díky opakovanému poslechu a pozitivní podpoře při upevňování svých jazykových znalostí se děti učí anglicky stejně přirozeně, jako se učí svou mateřštinu.

 

Angličtina pro děti - program Helen Doron Early English je neustále dotvářen. Prostřednictvím internetového fóra si Helen Doron vyměňuje každodenní poznatky a zkušenosti s učiteli své metody po celém světě. Tímto způsobem jsme schopni zaručit neustálou aktualizaci již existujících materiálů, stejně jako vývoj materiálů nových, uzpůsobených aktuálním potřebám dětí i učitelů.
Angličtina pro děti Helen Doron Early English nabízí všechno, co dítě potřebuje, aby se naučilo anglicky stejně jako svůj mateřský jazyk – komunikační schopnosti, správný přízvuk, gramatiku a bohatou slovní zásobou. 

Ve studiu tulipán nabízíme tyto kurzy pro děti:                                  

 

FUN WITH FLUPE

Nový kurz určený dětem ve věku 2- 5 let.

 

Kurz přináší dětem zbrusu nové příběhy malého chlapce paula Warda, který pomáhá svým kamarádům – babičce Fix a chlupáčkovi Flupe – napravovat maléry v kouzelné knize rýmů. 

Jejich společná dobrodružství jsou námětem 12 animovaných epizodvytvořených tak, aby se děti naučily slovní zásobu zhruba 660 anglických slov, bezchybnou výslovnost a základy skladby anglické věty. Součástí kurzu je 25 písní, které byly speciálně komponovány pro podporu cílové slovní zásoby a slovních spojení. Materiály obsahují učebnice, CD, DVD. 

 

EFAC

Kurz je určen speciálně pro děti ve věku 5- 10 let.

 

English for All Children dětem zprostředkovává anglický jazyk pomocí mnoha oblíbených a známých dětských říkadel a tradičních anglických dětských písniček. Kurz výborně spolupracuje s požadavky učebních plánů na základních školách. Dítě získá anglickou slovní zásobu čítající cca 950 slov, porozumí základním větným strukturám a gramatickým jevům a bude je umět použít se správnou výslovností. Součástí jsou učebnice, omalovánky, nálepky a CD. Dodatečně může být podporováno psaní v anglickém jazyce přidáním pracovního sešitu English for All Children. 

 

Skupiny se skládají ze 4 až maximálně 8 dětí, aby byla výuka co nejefektivnější. Děti se seznámí s melodií a rytmem nově řeči. Výuka probíhá jednou týdně 45 min.

 

 

                                         

© 2012 dětské studio tulipán, všechna práva vyhrazena | design twilight.cz